neděle 30. září 2012

CAn´t do this any moRE

Ahoj :) !!<3

CAn´t do this any moRE

No minule  jsme napsala dost random článek a tak chi apoň dnes napsat něco co by bylo rádoby čitatelný :D.
Právě jsme na menší dovolené v Chorvatsku (dnes už ne psáno včera ;D). A je tu hezky, ale Řecko bylo Řecko stejně tak jako Itálie :). Moc jsem nechtěla odjíždět z Brna kvůli kamarádům a tak všeobecně, ale vlastně si nemůžu stěžovat. Je to tu vcelku párty :DD haha kecám !!Sedím v mobilhoumu popíjím vínko a až z pláže slyším smích rodičů a známých :D hah a venku kousek od terasy krásnej kluk co se učí chůzi na laně <3 ohh 

Jinak nové info na moji vysněnou školu nekašlu (pro dotazující se > umělecká), skateboard už mám od prázdnin (plánuju ho přesprejovat, protože původní motiv se mi nelíbí tak až se tak stane určitě sem hodím fotky ;)), Pramínek  (když jste si ho tak přáli ;D) bude až najdu někoho ochotného fotit. A fotky z rozlučky asi radši zveřejňovat nebudu :D. Moc děkuju za všechny komentáře jste zlatíčka :)) a snad co nejdřív přidám další new in a snad i DIY ;). Sakra ten kluk tady má holku :DD shit. Mějte se a přežíte pondělí :)).
 >> pár fotek z Chorvatska ;)amphitheater pulaamphitheater pula
:))

1 komentář:

  1. už se těším na new in protože mě baví se dívat co si lidi koupili :D a na DIY samozdřejmě taky. jinak pěkné fotky :))

    OdpovědětVymazat